En iyi İndir Telefon Casus Yazılım

Fiyatı Ne Kadar?
Contents:
 1. Telefon Casus Yazılım İndir
 2. Telefon Casus Yazılım İndir | | SPY Telefon Takip
 3. Casus yazılımların türleri
 4. En iyi mobil casus uygulama hangisi?

Parola çalan yazılımlar, web sitelerini kimliğinizle kullanabilmek için çerezleri de çalabilir.

Telefon Casus Yazılım İndir

Bankacılık sektöründe kullanılan truva atları tarayıcıdaki güvenlik açıklarından yararlanmak için web sayfalarını değiştirir. Tuş vuruşlarını günlüğe kaydetme ve kimlik bilgilerini çalmanın yanı sıra kullanıcıların sahte bir sitede işlem yapması için bankaların web sitelerini taklit edebilirler. İşlemleri değiştirebilir örneğin bilgileri girilen hesap yerine siber suçlunun hesabına para gönderme veya toplanan bilgileri başka bir sunucuya aktarabilirler.

Bilgi çalan yazılımlar, kullanıcı adları ve parolaları, kredi kartı numaraları ve e-posta adresleri gibi bilgileri bilgisayarlarda tarar. Kimlik avı e-postalarıyla spam gönderebilmek için tüm e-posta kişilerinizi de alabilir.

Telefon Casus Yazılım İndir | | SPY Telefon Takip

Mobil casus yazılımlar coğrafi konumunuzu, çağrı kayıtlarınızı , kişi listelerinizi ve hatta telefonunuzun kamerasıyla çekilen fotoğraflarını izleyebilir. Ses kaydı ve video casus yazılımları, konuşmalarınızı kaydetmek ve bilgileri bir üçüncü tarafa göndermek için cihazınızı kullanabilir. Bazı akıllı telefon uygulamaları için dizüstü bilgisayar veya akıllı telefon kameralarına ve mikrofonlarına erişim izni vermeniz gerekir; bu izin herhangi bir zamanda sizi kaydetmek, size haber vermeden fotoğraf ve ses yüklemek, kamera görüntülerinizi internette yayınlamak ve yüzünüzde yüz tanıma yazılımı çalıştırmak için kullanılabilir.

Çerez izleyiciler verilerinizi reklam verenlere rapor edebilir.

Casus yazılımların türleri

Bunu pek önemsemeyebilirsiniz, ancak yazılımın tam olarak neyi raporladığından nasıl emin olacaksınız? Casus yazılımlar nasıl bulaşır? Aşağıdaki birkaç temel ipucu, bilgisayarınızda veya akıllı telefonunuzda casus yazılımla karşılaşma olasılığınızı azaltacaktır: İşletim sisteminizi ve yazılımınızı güncel tutun. Düzenli olarak indirilen güvenlik yamaları, korsanların cihazınıza sızmak için kullanabileceği zayıf noktaları gidermeye yardımcı olur.

Akıllı telefonunuza ekran kilidi koyun ve yetkisiz erişimi önlemek için bilgisayarlarınızda güçlü parolalar kullanın. Bilgisayarınızdaki veya telefonunuzdaki yönetici ayrıcalıklarını kısıtlayın. Bilgisayarınızı yönetici olarak veya kök erişimiyle çalıştırırsanız, casus yazılım yükleme işini çok daha kolay hale getirirsiniz. Bir Android telefona root atmak veya bir iPhone'a jailbreak işlemi yapmak cihazınızı casus yazılımlara açık hale getirir. Gerçekten işlevselliğe ihtiyacınız olmadığı sürece bunu yapmayın.

Güvenli olmayan Wi-Fi ağları kullanmayın veya kullanacaksanız kendinizi korumak için Sanal Özel Ağ kullanın. Uygulamaları yüklerken özellikle mikrofona, kameraya, telefona veya kişisel verilere erişmek için izin istendiğinde verdiğiniz izinlere dikkatlice bakın. Uygulama makul görünenden daha fazla bilgi istiyorsa örneğin kameranıza erişmek isteyen bir sudoku oyunu bu bir casus yazılımın işareti olabilir. Nereye yönlendirdiklerinden emin değilseniz e-postalardaki bağlantılara tıklamayın. Şüpheli dosya paylaşım ağlarından dosya indirmeyin; büyük olasılıkla güvenli değildir.

Cihazlarınızda virüs ve kötü amaçlı yazılımlardan koruma programı bulundurun. Casus yazılımlar nasıl tespit edilebilir?

En iyi mobil casus uygulama hangisi?

Aşağıdaki ipuçlarına dikkat edin: Günden güne artan yavaşlık ve geç yanıt verme. Beklenmedik reklam mesajları veya açılır pencereler casus yazılımlar genellikle reklam yazılımlarıyla gelir. Yüklediğinizi hatırlamadığınız yeni araç çubukları, arama motorları ve internet ana sayfaları. Pilin normalden daha çabuk bitmesi. Güvenli sitelere giriş yapmakta zorluk çekme.

İlk giriş denemeniz başarısız ve ikincisi başarılı olursa bu, ilk denemenin sahte bir tarayıcıda yapıldığı ve parolanın bankanıza değil, üçüncü tarafa iletildiği anlamına gelebilir. Veri veya bant genişliği kullanımınızda açıklanamayan artışlar. Bu, casus yazılımın bilgilerinizi aradığını ve üçüncü tarafa veri yüklediğini gösteren bir işaret olabilir.

Antivirüs ve diğer güvenlik yazılımlarının çalışmaması. Android telefonda casus yazılımları nasıl tespit edebilirsiniz? Ayarlar'a bakarsanız, Google Play Store'da olmayan uygulamaların indirilmesine ve yüklenmesine izin veren bir ayar görürsünüz. Bunun etkinleştirilmiş olması, potansiyel casus yazılımların yanlışlıkla yüklenmiş olabileceğinin bir işaretidir.

Kullanıcıların jailbreak işlemi uygulanmış bir telefona yazılım yüklemesini sağlayan Cydia adlı uygulamayı telefonunuzda arayın.

HIZLI MENÜ

Hoverwatch kullanmak gelen ve giden aramalara erişmenizi, yollanan ve alınan metin mesajlarını görüntülemenizi, sosyal aktiviteleri, GPS konumunu, e-mailleri, tarayıcı geçmişini, kamera kullanımını ve diğer chat programlarını izlemenizi sağlıyor. Dahası bu mobil casusluk uygulaması fiyat olarak oldukça uygun ve kullanımı çok kolay.

Detaylı şekilde bir cihazı izlemek isteyen insanlar için ideal bir mobil casus uygulaması. Bu telefon takip uygulaması cihazdaki bilgileri tamamen radardan uzak bir şekilde toplayabiliyor. Bu yazılım bir kez hedef cihaza indirildikten sonra otomatik olarak bütün gelen ve giden aramaları kaydediyor. Daha sonra bu kayıtlar sizin online hesabınıza aktarılıyor. Ayrıca toplanan bütün bilgiler de otomatik olarak Hoverwatch hesabınıza gönderiliyor.


 • Snapchat hesabında casusluğun en kesin yolu var mı.
 • Mspy Apk ücretsiz Indir | Mspy Apk.
 • Android telefon konumunu casusluk için en iyi yeni uygulama.
 • Çalışanların telefon kayıtlarını kolayca nasıl alabilirsiniz.

Uygulamanın bu özelliği hedef akıllı telefonun konumunu size bildiriyor. Bu özellik için birçok farklı GPS sistemi ya da Wifi alanları kullanılıyor. Bu sayede de hedef cihazın kullanıcı GPS özelliğini kapatsa bile konumuna erişebiliyorsunuz. Bütün metin mesajları, gönderilen ve alınanlar aktif olarak kaydediliyor ve daha sonra websitesinde erişiminize sunuyor. Aynı zamanda bu mesajları gönderen ya da alan kişilerin numarasına ve kişi bilgilerine de erişebiliyorsunuz. Hoverwatch aynı zamanda cihazı sürekli kontrol eder ve SIM kartında bir değişiklik olması durumunda hemen size bildirir.

Uygulama aktif olarak hedef cihazda ziyaret edilen siteleri kaydeder. Daha sonra siz bu websitelerini gözden geçirerek kullanıcı için uygun olup olmadığını görebilirsiniz.


 • 2021’un En İyi Telefon Takip Programları!
 • Bir iPhoneu yasadışı olarak nasıl izlenir.
 • Kolayca bir cep telefonu hack.
 • iPhone ve Android İçin En iyi 3 Casus Yazılım?

Hoverwatch hedef cihazın kilidi her açıldığında kameradan fotoğraf çekebilmenizi sağlıyor. Uygulama kilidin açılması için birkaç saniye bekliyor ve sonrasında ön kamera ile kullanıcının fotoğrafını çekiyor. Bu mobil izleme uygulaması WhatsApp, Viber,Facebook messenger gibi anlık mesajlaşma uygulamalarından yollanan mesajları görüntülemenizi sağlıyor.

Bu sayede bu platformlardan yollanan ses kayıtlarına, videolara ve fotoğraflara da Hoverwatch hesabınızdan erişebiliyorsunuz. Son olarak şunu söylemek isteriz ki buradaki listedeki uygulamalar bizim hem teorik hem de pratik olarak araştırmalarımızda bulduklarımızın en iyileri. Apple Store ve Google Play üzerinden bulabileceğiniz benzeri uygulamalardan çok çok daha iyi ve etkili bu uygulamalar. Doğrusu bir kez FlexiSpy kullandıktan sonra diğer casusluk yazılımlarına bakmanıza bile gerek kalmayacak.

Kendimiz bunu tamamladığımız için ne kadar zor bir iş olduğunu garantileyebiliriz! Peki bu çarkı tekrar döndürmenin anlamı nedir? Farklı FlexiSpy Paketleri ve Özellikleri. Şimdi iki FlexiSpy versiyonuna da genel bir bakış atalım. FlexiSpy Premium Versiyonu.

Keylogger Bu mobil casusluk uygulaması yine hedef telefondaki tuş vuruşlarını da kaydediyor. Ekran Görüntüleri Bu özellik de hedef cihazda kullanılan uygulamaların uzaktan bir şekilde ekran görüntüsünü almanızı sağlıyor. FlexiSpy Extreme Versiyonu. FlexiSpy Extreme Versiyonun bazı özellikleri:.